CZYTAM I RYSUJĘ Z ENERGIĄ

Aktualności, Wtorek, 18 października 2016
CZYTAM I RYSUJĘ Z ENERGIĄ

Książnica Zamojska już po raz ósmy przystępuje do realizacji akcji czytelniczej Czytam i rysuję z energią. Jej celem jest promocja czytelnictwa oraz edukacja z zakresu bezpiecznego użytkowania energii elektrycznej.

Program wspierany jest przez PGE Dystrybucja S.A. Oddział Zamość. Tegoroczna akcja promocyjna, podobnie jak jej poprzednie edycje skierowana jest do najmłodszych mieszkańców miasta Zamościa – dzieci w wieku od 5 do 6 lat. W październiku i listopadzie bibliotekarze odwiedzą zamojskie przedszkola, by promować literaturę tematycznie związaną z programem akcji.

Podsumowaniem akcji będzie konkurs plastyczny, z finałem 16 grudnia 2016 r. Prace konkursowe należy składać do 30 listopada 2016 r. w Książnicy Zamojskiej przy ul. Kamiennej 20 oraz we wszystkich bibliotekach filialnych na terenie miasta Zamościa.

Nagrody dla laureatów oraz imprezę finałową sponsoruje PGE Dystrybucja S.A. Oddział Zamość.

Regulamin konkursu w załączniku: PONIŻEJ