Zamojska Noc Bibliotek 2016 - „Wieczorne bajanie”

Aktualności, Piątek, 3 czerwca 2016
Zamojska Noc Bibliotek 2016 - „Wieczorne bajanie”

„Wieczorne bajanie” to hasło łączącej pokolenia akcji promującej czytelnictwo, jaką w sobotę, 4 czerwca, organizuje Książnica Zamojska. Na spotkanie biblioteka zaprasza szczególnie babcie, dziadków oraz rodziców z pociechami, ale także wszystkich czytelników.

W programie przewidziano gry i zabawy dla najmłodszych, głośne czytanie, bajki z rzutnika, kulinarne atrakcje, a przede wszystkim „babcine opowieści”.

Wydarzenie rozpocznie się o godz. 18.00 w Bibliotece Głównej (Czytelnia Książek i Czasopism) przy ul. Kamiennej 20 w Zamościu.

Dodajmy, że Noc Bibliotek to ogólnopolska wieczorno-nocna akcja promująca czytelnictwo i biblioteki jako najbardziej dostępne instytucje kultury, miejsca z bogatą ofertą kulturalną, z których zasobów warto korzystać. W bieżącym roku odbędzie się jej druga edycja. Głównym organizatorem jest Centrum Edukacji Obywatelskiej.