„Uzależnieni od czytania” – podsumowanie realizacji projektu

Aktualności, Czwartek, 10 grudnia 2015
„Uzależnieni od czytania” – podsumowanie realizacji projektu

11 grudnia 2015 r. o godz. 10.00 w Książnicy Zamojskiej (ul. Kamienna 20 w Zamościu) rozpocznie się uroczyste podsumowanie projektu edukacyjno-kulturalnego „Uzależnieni od czytania" realizowanego w 2015 roku w bibliotekach Książnicy.
    W programie znajdzie się podsumowanie konkursu plastycznego „Stawiam na... Mój bohater literacki” oraz wręczenie nagród i wyróżnień laureatom, zwiedzanie wystawy pokonkursowej, a na zakończenie przewidziano słodki poczęstunek.
     Realizacja projektu „Uzależnieni od czytania”, którego głównym celem było promowanie wśród dzieci i młodzieży zdrowego stylu życia, dofinansowana została przez Miasto Zamość w ramach Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.