Spotkanie informacyjne dotyczące Funduszy Europejskich w latach 2014 - 2020 dla samorządowych instytucji kultury i stowarzyszeń działających w obszarze kultury.

Aktualności, Wtorek, 10 marca 2015

24 marca 2015 roku, w godzinach od 10.00 do 13.00. odbędzie się w Książnicy Zamojskiej im. S. K. Zamoyskiego w Zamościu ul. Kamienna 20, spotkanie informacyjne dotyczące możliwości finansowania przedsięwzięć z funduszy europejskich w okresie programowania 2014-2020, dla samorządowych instytucji kultury i stowarzyszeń działających w obszarze kultury.

Spotkanie organizuje Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Zamościu

Serdecznie zapraszamy przedstawicieli zainteresowanych instytucji i stowarzyszeń. Zgłoszenia należy przesyłać drogą mailową na adres promocja@biblioteka.zamosc.pl w terminie do 18 marca 2015 roku.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Uczestnicy otrzymają materiały informacyjne.