Nie wyłoniono zwycięzcy konkursu „Zaprojektuj logo Zamojskiego Festiwalu Książki”

Aktualności, Piątek, 27 lutego 2015

24 lutego 2014 r. w Bibliotece Głównej Książnicy Zamojskiej odbyło się spotkanie Komisji konkursowej w celu oceny nadesłanych prac i wyłonienia laureata konkursu „Zaprojektuj logo Zamojskiego Festiwalu Książki” organizowanego przez bibliotekę.
      Komisja w składzie: Elżbieta Gnyp, Bogusław Bodes, Marcin Proczka, Anna Kalniuk, po zapoznaniu się ze złożonymi na konkurs projektami znaku graficznego, służącego identyfikacji, reklamie i popularyzacji tego wydarzenia, zgodnie z przysługującym regulaminowo prawem, nie wyłoniła zwycięzcy konkursu.
   Jednocześnie Komisja zaproponowała organizatorowi ponowne ogłoszenie konkursu na logo Zamojskiego Festiwalu Książki.

przygotowała:
Halina Zielińska