Podsumowanie realizacji projektu „Czytam! Rozmawiam! Wiem!”

Aktualności, Piątek, 5 grudnia 2014
Podsumowanie realizacji projektu „Czytam! Rozmawiam! Wiem!”

12 grudnia 2014 r
. o godz. 1100 w Bibliotece Głównej Książnicy Zamojskiej, ul. Kamienna 20 w Zamościu rozpocznie się uroczyste podsumowanie i zakończenie projektu edukacyjno-kulturalnego Czytam! Rozmawiam! Wiem! realizowanego w 2014 roku w bibliotekach Książnicy Zamojskiej.

W programie spotkania odbędzie się m.in. podsumowanie konkursu plastycznego Rodzina – zdrowy wybór oraz wręczenie nagród i wyróżnień jego laureatom, a także zwiedzanie wystawy pokonkursowej Wybieram rodzinę. Spotkanie uświetni występ teatralny uczniów z Zespołu Szkół nr 6 w Zamościu, a na zakończenie przewidziano słodki poczęstunek.

Realizacja wszystkich zadań ujętych w projekcie Czytam! Rozmawiam! Wiem!, których głównym celem było promowanie wśród dzieci i młodzieży zdrowego stylu życia, dofinansowana została przez Urząd Miasta Zamość w ramach Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.