Promocja książki Leszka Wojtowicza

Aktualności, Piątek, 30 maja 2008
Promocja książki Leszka Wojtowicza
Później szatan wstąpił w ludzi. Zapiski nie tylko z Wołynia promocja książki Leszka Wojtowicza  5 czerwca 2008 roku o godz. 17 00 w Galerii Ekslibris Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Zamościu, ul. Kamienna 20 rozpocznie się promocja najnowszej książki zamojskiego poety i dziennikarza Leszka Wojtowicza Później szatan wstąpił w ludzi. Zapiski nie tylko z Wołynia. Jest to zbiór 10 reportaży o Polakach mieszkających na Wołyniu, którzy w okrutny sposób stracili życie oraz o wysiłkach grupy mieszkańców Zamojszczyzny - rodzin ofiar na rzecz zachowania pamięci o pomordowanych.

Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Norbertinum. Organizatorem promocji, książki Leszka Wojtowicz, na którą serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych jest Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Zamościu oraz Wydawnictwo Norbertinum.