DZIEŃ ANIMATORA KULTURY w powiecie zamojskim 2013 (13.06.2013)

Aktualności, Piątek, 14 czerwca 2013

13 czerwca 2013 r. w Książnicy Zamojskiej odbyło się spotkanie z okazji Dnia Animatora Kultury w powiecie zamojskim. Było to spotkanie twórców, animatorów i pracowników kultury powiatu zamojskiego z przedstawicielami władz Powiatu. Starosta Zamojski Henryk Matej podziękował wszystkim ludziom pracującym na rzecz kultywowania tradycji i dziedzictwa narodowego oraz kształtowania kultury w szerokim tego słowa znaczeniu, zaś najaktywniejszym wręczył dyplomy, wyróżnienia i nagrody rzeczowe. Kolejnym punktem programu była prezentacja działalności Książnicy Zamojskiej, która rozpoczęła się pokazem multimedialnym, a zakończyła wycieczką po bibliotece. Biblioteka Publiczna Gminy Zamość zaprezentowała fragment działań kulturalno-oświatowych na rzecz osób dorosłych. Niezwykle barwny montaż poetycko-teatralny Noc Świętojańska wykonała grupa czytelników biblioteki. Wzruszyły także recytatorki i śpiewaczka.  Na zakończenie przy poczęstunku był czas na rozmowy, nawiązywanie kontaktów i wymianę doświadczeń, które często inspirują do nowych zadań.

Dokumentację Fotograficzną wydarzenia  zamieszczono w: GALERII,
Prezentację Multimedialną PONIŻEJ.