NASZE RECENZJE

Aktualności, Wtorek, 19 marca 2013

Szanowni Czytelnicy!!!

Redakcja „Bibliotekarza Zamojskiego" zachęca do dzielenia się własnymi opiniami i recenzjami na temat czytanych książek.

Zafascynowała Cię fabuła, ujął sposób narracji, taka lektura była Ci potrzebna lub jesteś „na nie" - nie polecasz książki. Napisz o tym! Liczymy na indywidualne opinie Czytelników. Recenzje* będą zamieszczane na łamach „Bibliotekarza Zamojskiego" w dziale Nasze recenzje, po to by służyły innym Czytelnikom w wyborze lektury, a także bibliotekarzom kształtującym księgozbiory biblioteczne.

Recenzje prosimy przesyłać (drogą elektroniczną lub tradycyjnie) na adres redakcji:
Książnica Zamojska, Dział Promocji i Upowszechniania Czytelnictwa, ul. Kamienna 20,
22-400 Zamość, e-mail:
promocja@biblioteka.zamosc.pl lub przekazywać bibliotekarzom podczas wizyty w bibliotece.

* Autorzy tekstów wyrażają zgodę na bezpłatną ich publikację. Redakcja ma prawo wyboru tekstów do publikacji.

Redakcja „Bibliotekarza Zamojskiego"