„CZYTAM I RYSUJĘ Z ENERGIĄ” – IV edycja akcji czytelniczej

Aktualności, Poniedziałek, 12 listopada 2012
„CZYTAM I RYSUJĘ Z ENERGIĄ” – IV edycja akcji czytelniczej

Książnica Zamojska już po raz czwarty przystępuje do realizacji akcji czytelniczej Czytam i rysuję z energią. Jej celem jest promocja czytelnictwa oraz edukacja z zakresu bezpiecznego użytkowania energii elektrycznej.

Program wspierany jest przez PGE Dystrybucja S.A. Oddział Zamość. Tegoroczna akcja promocyjna, podobnie jak poprzednie edycje skierowana jest do najmłodszych mieszkańców miasta Zamość - dzieci w wieku od 5 do 6 lat. Bibliotekarze Książnicy Zamojskiej i filii bibliotecznych już od 12 listopada 2012 roku będą odwiedzać zamojskie przedszkola i promować literaturę tematycznie związaną z programem akcji.

Podsumowaniem akcji będzie konkurs plastyczny, którego finał odbędzie się 11 stycznia 2013 r. Prace konkursowe będą przyjmowane w Książnicy Zamojskiej przy ul. Kamiennej 20 oraz we wszystkich filiach bibliotecznych na terenie miasta Zamościa do dnia 17 grudnia 2012 r.

Nagrody dla laureatów oraz imprezę finałową sponsoruje PGE Dystrybucja S.A. Oddział Zamość.

Regulamin konkursu w załączniku: PONIŻEJ