Uruchamiamy bezpłatny dostęp do zasobów serwisu ibuk.pl

Aktualności, Poniedziałek, 28 maja 2012
Uruchamiamy bezpłatny dostęp do zasobów serwisu ibuk.pl

Szanowni Czytelnicy!

Od 1 czerwca 2012 roku Książnica Zamojska im. Stanisława Kostki Zamoyskiego  w Zamościu uruchamia bezpłatny dostęp do zasobów serwisu ibuk.pl.

W serwisie ibuk.pl znajdują się książki z następujących dziedzin: filozofii, psychologii, pedagogiki, socjologii, kulturoznawstwa, komunikacji społecznej, nauk przyrodniczo-matematycznych, historii, informatyki, marketingu i reklamy, zarządzania, finansów i bankowości, filologii polskiej i zagranicznej, prawa, a także poradniki medyczne.

Serwis ibuk.pl udostępnił nam do testowania łącznie 2910 publikacji.

Testowanie potrwa miesiąc – od 1 czerwca  do 30  czerwca. Zależy nam, aby próba testowa pozwoliła zorientować się, z jakich tytułów chcielibyście Państwo korzystać w naszej wirtualnej czytelni. Zapraszamy i zachęcamy do częstego korzystania z serwisu w czasie trwania testu!

Ibuk.pl przekazał 100 haseł i loginów, które umożliwią czytelnikom zapisanym do Wypożyczalni naszej Biblioteki skorzystanie z wybranej książki we własnym domu. Osoby, posiadające kartę uprawniającą do korzystania z Wypożyczalni, otrzymają za darmo kod dostępu, który w okresie testowania bazy, umożliwi korzystanie z serwisu na swoim komputerze. Z tych samych książek nasi Czytelnicy będą mogli korzystać w Czytelni Internetowej Biblioteki, bez używania hasła i loginu.