DZIAŁALNOŚCI KSIĄŻNICY ZAMOJSKIEJ NA RZECZ MIESZKAŃCÓW ZAMOŚCIA I POWIATU ZAMOJSKIEGO W 2010 R. - seminarium

Aktualności, Poniedziałek, 11 kwietnia 2011

19 kwietnia 2011 r. o godz. 13.00 w Książnicy Zamojskiej im. Stanisława Kostki Zamoyskiego w Zamościu, ul. Kamienna 20, odbędzie się seminarium poświęcone Działalności Książnicy Zamojskiej na rzecz mieszkańców Zamościa i powiatu zamojskiego 2010 roku. Wezmą w nim udział radni Komisji Oświaty, Kultury, Sportu, Turystyki i Promocji Miasta Zamość oraz Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Turystyki Powiatu Zamojskiego, organizatorzy bibliotek samorządowych, przedstawiciele Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej im. Hieronima Łopacińskiego w Lublinie oraz bibliotekarze bibliotek samorządowych.

W programie seminarium przewidziano następujące tematy:

• 1. Działalność Książnicy Zamojskiej w zakresie animacji i upowszechniania czytelnictwa wZamościu
        w 2010 r.
  • 2. Książnica Zamojska na rzecz rozwoju czytelnictwa i bibliotek w powiecie zamojskim w 2010 r.
  • 3. Biblioteki Zamościa i powiatu zamojskiego na tle sieci bibliotek publicznych województwa
        lubelskiego w 2010 r.
  • 4. Zwiedzanie biblioteki głównej Książnicy Zamojskiej.

Halina Zielińska

Dział Promocji i Upowszechniania Czytelnictwa