"Zamość i Zamojszczyzna w literaturze" - wystawa

Aktualności, Wtorek, 29 marca 2011

W dniach od 4 kwietnia do 4 maja 2011 r. w Galerii Ekslibris Książnicy Zamojskiej im. Stanisława Kostki Zamoyskiego w Zamościu, ul. Kamienna 20 zapraszamy do oglądania wystawy pt. Zamość i Zamojszczyzna w literaturze prezentującej książki poświęcone opisom miasta i regionu.

Publikacje pochodzą ze zbiorów Książnicy Zamojskiej i stanowią interesujący zbiór informacji, jak również interpretacji literackiej Zamościa i Zamojszczyzny.

Wystawa, zorganizowana w cyklu przedsięwzięć Biblioteka skarbnicą wiedzy o regionie współfinansowanego przez MKiDN w ramach programu Wydarzenia Artystyczne. Literatura, jest jednym z wydarzeń jubileuszowych 90-lecia biblioteki publicznej w Zamościu.

Otwarcie wystawy, która oglądać można codziennie w godzinach otwarcia Biblioteki, odbędzie się 4 kwietnia o godz. 16.00.