Wydarzenia kulturalne planowane w Książnicy Zamojskiej - Styczeń 2011 -

Aktualności, Wtorek, 21 grudnia 2010

• 1. SIELSKO - ANIELSKO. Pejzaże: Anna Woś, Anioły: Krystyna Kopciowska - wystawa prezentująca krajobrazy Roztocza wykonane techniką batiku oraz zróżnicowane formą i kolorystyką dekoracje w postaci aniołów.
    15 grudnia 2010 r. - 31 stycznia 2011 r., Książnica Zamojska (Galeria Ekslibris), ul. Kamienna 20 w Zamościu

• 2. Czytam i rysuję z energią - wystawa pokonkursowa realizowana w ramach programu edukacyjnego dla dzieci Czytam i rysuję z energią.
    3 - 31 stycznia 2011 r., Książnica Zamojska, ul. Kamienna 20 (hol dolny)

• 3. Czytam i rysuję z energią - podsumowanie programu edukacyjnego dla dzieci, w tym m.in. finał konkursu plastycznego i zwiedzanie wystawy.
    14 stycznia 2011 r. godz. 10.00, Książnica Zamojska, ul. Kamienna 20

• 4. Egipt - ziemia faraonów - wystawa książek, zdjęć i innych materiałów (pamiątek z podróży)
    o Egipcie.
    14 stycznia - 10 marca 2011 r., Książnica Zamojska, ul. Kamienna 20 (hol, I p.)

• 5. Zamojszczyzna w kulturze i historii Polski - spotkanie z autorem książki dr. Jackiem Feduszką
    i prezentacja publikacji, organizowane w ramach Zamojskiej Biesiady Literackiej,
    17 stycznia 2011 r. godz. 17.00, Książnica Zamojska Galeria Ekslibris (II p.), ul. Kamienna 20