Między dzieciństwem a dorosłością ? spotkania autorskie z Arkadiuszem Niemirskim

Aktualności, Czwartek, 14 października 2010

25 i 26 października 2010 roku na spotkania z młodymi czytelnikami bibliotek Książnicy Zamojskiej przyjedzie do Zamościa Arkadiusz Niemirski, autor m.in. 16 tomów powieściowych Pan Samochodzik i skarby wikingów, będących kontynuacją kultowej niegdyś serii o przygodach Pana Samochodzika. Napisał także inne powieści detektywistyczne dla młodzieży wydawane głównie przez Oficynę Wydawniczą Foka. Autor, podczas swojego pobytu w Zamościu, rozmawiać będzie z czytelnikami bibliotek filialnych nr 1,4 i 6 w dniu 25 października, a w dniu 26 października nr 2, 3 oraz Oddziału dla dzieci i Młodzieży. Spotkania z cyklu Między dzieciństwem a dorosłością realizowane są w ramach programu O książce prawie wszystko współfinansowanego przez MKiDN Mecenat 2010. Patronat honorowy sprawuje Prezydent Zamościa Pan Marcin Zamoyski. Medialnie przedsięwzięciu patronują: Zamojska Telewizja Internetowa, Radio Eska, Katolickie Radio Zamość, Redakcja Kroniki Tygodnia i Gazety Miasta.