Książka jest rodzaju żeńskiego ? spotkanie autorskie z Hanną Kowalewską

Aktualności, Czwartek, 14 października 2010

27 października 2010 roku w Książnicy Zamojskiej im. Stanisława Kostki Zamoyskiego w Zamościu gościć będzie Hanna Kowalewska - poetka i prozaik, autorka wielu poczytnych i popularnych książek, m.in. bestsellerowego cyklu o Zawrociu („Tego lata w Zawrocie", „Góra śpiących węży", „Maska arlekina", „Inna wersja życia"), Julita i huśtawki", tomików poezji: „Winoroślinność", „Anna tłumaczy świat" oraz książek dla młodzieży wydanych w cyklu Letnia akademia uczuć.

Spotkanie z autorką rozpocznie się o godz. 15.00 w Galerii Ekslibris Biblioteki Głównej (ul. Kamienna 20). Odbywa się ono w ramach programu o Książce prawie wszystko współfinansowanego przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego Mecenat 2010. Patronat honorowy sprawuje Prezydent Zamościa Pan Marcin Zamoyski. Medialnie przedsięwzięciu patronują: Zamojska Telewizja Internetowa, Radio Eska, Katolickie Radio Zamość, Redakcja Kroniki Tygodnia i Gazety Miasta.

Organizator spotkania - Książnica Zamojska serdecznie zaprasza do rozmowy z tą interesującą i jedną z najciekawszych pisarek młodego pokolenia wszystkich zainteresowanych. Wstęp wolny.