"O poranku" ? wystawa makrofotografii Leszka Wygachiewicza

Aktualności, Czwartek, 29 kwietnia 2010
"O poranku" ? wystawa makrofotografii Leszka Wygachiewicza

Od 6 do 31 maja 2010 r. w holu dolnym Książnicy Zamojskiej oglądać można wystawę makrofotografii O poranku. Ekspozycja prezentuje 50 zdjęć z otaczającego nas świata owadów - much, motyli, ważek, biedronek, a także pająków i mrówek w ich kontakcie z roślinnością łąk, pól, lasów i zagajników roztoczańskiej przyrody. Autorem prezentowanych zdjęć jest Leszek Wygachiewicz należący do Związku Polskich Fotografików Przyrody. Jego największa pasją jest przede wszystkim fotografowanie przyrody w jej najbardziej naturalnej wręcz pierwotnej formie.

Otwarcie wystawy i spotkanie z autorem prezentowanych zdjęć odbędzie się w dniu 6 maja o godz. 16.00 w Książnicy Zamojskiej, ul. Kamienna 20. Serdecznie zapraszamy.