Ernest Bryll w Zamojskiej Biesiadzie Literackiej

Aktualności, Czwartek, 25 lutego 2010

12 marca 2010 r. o godz. 14.00 w Książnicy Zamojskiej, ul. Kamienna 20 w Zamościu (Galeria Ekslibris II p.) rozpocznie się kolejna Zamojska Biesiada Literacka. Zaproszenie do udziału w niej przyjął Ernest Bryll - autor licznych tomików poezji, sztuk scenicznych, oratoriów, musicali i programów telewizyjnych dotyczących kultury.

Współorganizatorem spotkania zatytułowanego Jak czytać poezję jest Wydawnictwo Archidiecezji Lubelskiej Gaudium.

Serdecznie zapraszamy do udziału w rozmowie z autorem. Podczas spotkania będzie można nabyć tomiki poezji Ernesta Brylla wraz z autografem. Wstęp wolny.

Spotkanie odbywa się pod patronatem honorowym Ks. bp Wacława Tomasza Depo Ordynariusza Diecezji Zamojsko - Lubaczowskiej oraz Marcina Zamoyskiego Prezydenta Miasta Zamość.

Patronat medialny sprawują: