Biesiada Literacka z Panem Dariuszem Pawłosiem

Aktualności, Piątek, 13 marca 2009
Zachować pamięć. Postawa Polaków wobec totalitaryzmu w publikacjach Fundacji Polsko – Niemieckie Pojednanie.

Zapraszamy na Biesiadę Literacką, w ramach której odbędzie się spotkanie z Panem Dariuszem Pawłosiem, przewodniczącym Zarządu Fundacji Polsko – Niemieckie Pojednanie oraz inauguracja projektu Zamojskiego Centrum Wolontariatu „Otaczając opieką przywrócić dla lokalnej społeczności – Polsko – Niemieckie partnerstwo dla polepszenia jakości życia mieszkańców Zamojszczyzny poszkodowanych przez III Rzeszę”.

Spotkanie, połączone z prezentacją wydawnictw Fundacji Polsko – Niemieckie Pojednanie odbędzie się 31 marca 2009 roku w Galerii Ekslibris Książnicy Zamojskiej ul. Kamienna 20, o godz. 16oo.  Zapoczątkowuje ono przedsięwzięcia edukacyjno – kulturalne planowane w Bibliotece, w ramach obchodów 70. rocznicy wybuchu II wojny światowej.