NOWA STRONA KSIĄŻNICY ZAMOJSKIEJ

NOWA STRONA KSIĄŻNICY ZAMOJSKIEJ

WEJDŹ NA NOWĄ STRONĘ

WWW.BIBLIOTEKAZAMOSC.PL

Książnica Zamojska ma przyjemność zaprezentować i zaprosić od dziś na nową stronę internetową Biblioteki. Zmieniona grafika oraz bardziej przyjazny, intuicyjny interfejs pozwalają na swobodne korzystanie z naszego serwisu i kontakt z nami. Witryna jest dostosowana do potrzeb urządzeń mobilnych oraz dostępna dla osób z dysfunkcjami wzroku.

Podstawowe informacje o bibliotece jak godziny otwarcia, adresy, telefony znajdziemy w dziale KONTAKT
i O BIBLIOTECE. Zasoby biblioteczne można przeszukać korzystając z paska multiwyszukiwarki lub poprzez wybranie opcji KATALOG. Zdigitalizowane zbiory Książnicy Zamojskiej dostępne są w dziale BIBLIOTEKA CYFROWA. W CZERPAKU ZAMOJSKIM pokazujemy natomiast tematyczne kolekcje starych fotografii, ilustracji, rysunki i grafiki odnalezione w cyfrowych zasobach różnych bibliotek.

Wszystkie ważne komunikaty oraz bieżące informacje dotyczące funkcjonowania biblioteki umieszczone zostają w AKTUALNOŚCIACH, a w menu WYDARZENIA zapowiedzi nadchodzących przedsięwzięć kulturalnych i edukacyjnych.

Witryna prezentuje także NOWOŚCI – poza książkami również audiobooki, filmy i gry, które ostatnio trafiły do naszych zbiorów. Na naszej stronie udostępniamy też Państwu miejsce na REKLAMĘ, np. swojej firmy. Na dole strony „w stopce” znajdziemy m.in. ogłoszenia o aktualnych przetargach i zapytania ofertowe.

Migracja treści ze starej strony nie jest pełna. Zrezygnowaliśmy z przenoszenia na nową witrynę przede wszystkim galerii zdjęć i innych treści o charakterze archiwalnym. Będą dostępne na „stronie archiwalnej”, która nie będzie aktualizowana.

Mamy nadzieję, że dzięki nowemu układowi graficznemu nasz serwis jest bardziej przystępny. Będziemy wdzięczni za wszelkie sugestie i uwagi ze strony jej Użytkowników.