Empatia z książką

Aktualności, Środa, 15 stycznia 2020
Empatia z książką

Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży Książnicy Zamojskiej zaprasza na cykl warsztatów dla dzieci z wykorzystaniem książek. Autorski program wspomagający rozwój inteligencji emocjonalnej ph. „Empatia z książką” opracowała Agata Korcz-Rozłowska. Głównym celem warsztatów jest wskazanie jak ważną rolę w życiu człowieka odgrywa empatia. Każde z zajęć rozbudzi dziecięce emocje oraz wyobraźnię. Zajęcia trwają godzinę.

Autorka programu i prowadząca warsztaty ukończyła stosunki międzynarodowe, pracowała przez 10 lat w korporacjach finansowych. Jest pilotem wycieczek, animatorem. Rozwój empatii i kreatywności u dzieci uważa za swoją życiową misję. Obecnie jest w trakcie realizacji kursu na Trenera  Inteligencji Emocjonalnej. Prywatnie jest mamą czwórki dzieci.

Zajęcia przygotowane zostały dla dwóch grup wiekowych:

- dzieci w wieku przedszkolnym

- dzieci w wieku wczesnoszkolnym

Warsztaty prowadzone będą w Bibliotece dla Dzieci i Młodzieży Książnicy Zamojskiej przy ul. Kamiennej 20. Zgłoszenia przyjmujemy pod numerem telefonu (84) 62 711 54 wew. 29.

Oferta jest bezpłatna.

Oferta zajęć w załączniku: PONIŻEJ