VI PRZEGLĄD FOTOGRAFII ZAMOJSKIEJ

Aktualności, Środa, 15 stycznia 2020
VI PRZEGLĄD FOTOGRAFII ZAMOJSKIEJ

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych fotografią do udziału w VI Przeglądzie Fotografii Zamojskiej ph. „Fotografia łączy”. Głównym celem projektu jest integracja oraz promocja środowiska fotografików działających na terenie Zamojszczyzny.
        Zdjęcia należy nadsyłać w formie elektronicznej na adres e-mail: mchfoto@wp.pl do 31 marca 2020 roku. Wernisaż wystawy prac pokonkursowych zaplanowany został na dzień 13 maja 2020 roku, o godz. 17.00 w Książnicy Zamojskiej (ul. Kamienna 20 w Zamościu).
       Wydarzenie realizowane jest w ramach zadania Zamojska Galeria Fotografii „Galeria Mała” przez Zamojską Grupę Fotograficzną Grupę Twórczą działającą w Stowarzyszeniu Kultura dla Zamościa
i Zamojski Dom Kultury. Projekt odbywa się pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Zamość
i Fotoklubu RP – Stowarzyszenia Twórców.

Więcej informacji w regulaminie: PONIŻEJ