III Ogólnopolskie Czytanie Jeżycjady Małgorzaty Musierowicz

Aktualności, Piątek, 29 marca 2019
III Ogólnopolskie Czytanie Jeżycjady Małgorzaty Musierowicz

Książnica Zamojska wraz z Zamojskim Domem Kultury przystępuje do zainicjowanej przez wydawnictwo Akapit Press akcji czytelniczej jaką jest III Ogólnopolskie Czytanie Jeżycjady Małgorzaty Musierowicz. Dla fanów sagi o Borejkach przygotowaliśmy szereg atrakcji, w tym wspólne czytanie książek, zgadywanki literackie, tworzenie drzewa genealogicznego rodziny Borejków, rozwijanie złotych myśli bohaterów Jeżycjady. Spotykamy się przy kawie herbacie i ciastkach, bo w myśl słów Małgorzaty Musierowicz „Lepiej czytać przy jedzeniu niż nie czytać wcale”.
Czytanie odbędzie się w dniu 29 marca 2019 r. o godz. 16.30 w Książnicy Zamojskiej ul. Kamiennej 20.
Osoby chętne do czytania prosimy o przygotowanie krótkich fragmentów z ulubionych książek Małgorzaty Musierowicz.

Dodatkowych informacji udzielają:
Marta Czerwieniec (Zamojski Dom Kultury)  84 639 20 21