"W bibliotece też jest super – LARP w działaniach bibliotecznych " - warsztaty

Aktualności, Piątek, 14 grudnia 2018
"W bibliotece też jest super – LARP w działaniach bibliotecznych " - warsztaty

17 grudnia 2018 r.
o godz. 9.00 w Książnicy Zamojskiej rozpoczną się warsztaty LARP w działaniach bibliotecznych. Warsztaty poprowadzi Hubert Stasiuk, autor scenariuszy i realizator wielu LARP-ów wystawianych na konwentach w Lublinie i Zamościu, współorganizator Zamojskich Spotkań z Fantastyką realizowanych przez Zamojskie Stowarzyszenie Kulturalne Czerwony Smok.
     Warsztaty kierowane do pracowników bibliotek publicznych miasta i powiatu zamojskiego, realizowane będą w ramach projektu Po wiedzę i bibliotekarską inspirację na Kamienną – cykl szkoleń dla zamojskich bibliotekarzy, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. Patronat medialny nad projektem objął Nowy Kurier Zamojski.

Zapraszamy do udziału w warsztatach

Program warsztatów w załączniku: Poniżej