ZACZYTANI MŁODOCIANI

Aktualności, Piątek, 7 grudnia 2018
ZACZYTANI MŁODOCIANI

7 grudnia 2018 r.
o godz. 11.00 w Książnicy Zamojskiej przy ul. Kamiennej 20 odbędzie się impreza finałowa, podsumowująca projekt ZACZYTANI MŁODOCIANI.
     W programie spotkania znajdzie się m.in. podsumowanie konkursu plastycznego Snap z lektury, wręczenie nagród i wyróżnień laureatom oraz otwarcie wystawy pokonkursowej, a także słodki poczęstunek.
     Celem projektu była promowanie zdrowego stylu życia wśród dzieci i młodzieży, edukacja z zakresu profilaktyki uzależnień i zaproponowanie alternatywnych form spędzania czasu wolnego. Podczas trwania projektu dzieci i młodzież uczestniczyły m.in. w spotkaniach autorskich, warsztatach teatralno-recytatorskich oraz biblioterapeutycznych, oglądały przedstawienia o charakterze profilaktycznym.
     Projekt został dofinansowany przez Miasto Zamość w ramach Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.