Wydarzenia kulturalne w bibliotekach - GRUDZIEŃ 2018

Aktualności, Poniedziałek, 3 grudnia 2018

1. Dźwięczące hobby - wystawa dzwonków ze zbiorów Lidii Pieczykolan i innych czytelników.
    3 - 31 grudnia. Biblioteka Główna (Oddział dla Dzieci i Młodzieży), ul. Kamienna 20 w Zamościu.

2. Biblioteczne spotkania senioralne poświęcone rozmowom o literaturze.
    4 grudnia, godz. 10.00. Dzienny Dom Senior +, ul. Królowej Jadwigi 8 w Zamościu.

3. Święty Mikołaj - patron daru człowieka dla człowieka - biblioteczne spotkania czwartkowe dla osób
    niewidomych i niedowidzących. 6 grudnia, godz. 10.00. Punkt Biblioteczny, ul. Spadek 35 w Zamościu.

4. Zaczytani młodociani - podsumowanie projektu edukacyjno-kulturalnego dla dzieci i młodzieży.
    7 grudnia 2018, godz. 11. 00. Biblioteka Główna, ul. Kamienna 20 w Zamościu.
    W programie:
    podsumowanie konkursu plastycznego Snap z lektury, wręczenie nagród i podziękowań, otwarcie
    wystawy pokonkursowej.

5. Celtyckie Odrodzenie - wystawa. 12 grudnia 2018 r. - 12 stycznia 2019 r.

Biblioteka Główna (Galeria Ekslibris), ul. Kamienna 20 w Zamościu.

6. Święta bożonarodzeniowe w literaturze - spotkanie z cyklu Rozmowy o Książce.
    13 grudnia, godz. 16.00. Filia Biblioteczna nr 6, ul. B. Prusa 2 w Zamościu.

7. Czytam i rysuję z energią - finał X edycji akcji czytelniczo-edukacyjnej dla najmłodszych.
    14 grudnia, godz. 10.00. Biblioteka Główna, ul. Kamienna 20 w Zamościu.
    W programie:
    podsumowanie konkursu plastycznego, wręczenie nagród i podziękowań, spotkanie autorskie z Izabelą
    Winiewicz-Cybulską
, otwarcie wystawy pokonkursowej.

8. Czytam i rysuję z energią - wystawa pokonkursowa.
    14 - 31 grudnia. Biblioteka Główna, ul. Kamienna 20 w Zamościu (hol na parterze).

9. Biblioteczne spotkania senioralne poświęcone rozmowom o literaturze.
    18 grudnia, godz. 10.00. Dzienny Dom Senior +, ul. Królowej Jadwigi 8 w Zamościu.

10. Najciekawsze biografie - spotkanie z cyklu Rozmowy o Książce.
      28 grudnia, godz. 15.00. Filia Biblioteczna nr 4 (spotkanie w Klubie Seniora Pogodna Jesień,
      ul. Peowiaków 62 w Zamościu).