Warsztaty "Wirtualna rzeczywistość w bibliotece - jak przyciągnąć do biblioteki nieczytających".

Aktualności, Czwartek, 18 października 2018

22 października 2018 r. o godz. 9.00 w Książnicy Zamojskiej rozpoczną się warsztaty Wirtualna rzeczywistość w bibliotece - jak przyciągnąć do biblioteki nieczytających, przygotowane przez firmę Goodbooks, a poprowadzi je Karol Baranowski - specjalista w zakresie wykorzystania nowych technologii do uatrakcyjnienia oferty bibliotecznej oraz przyciągnięcia do bibliotek młodego pokolenia stroniącego od książki w formie tradycyjnej. Warsztaty kierowane do pracowników  bibliotek publicznych miasta i powiatu zamojskiego, realizowane będą w ramach projektu Po wiedzę i bibliotekarską inspirację na Kamienną – cykl szkoleń dla zamojskich bibliotekarzy, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. Patronat medialny nad projektem objął Nowy Kurier Zamojski.

Zaproszenie na warsztaty w załączeniu: PONIŻEJ