Promocja książki „KAPŁAŃSKA DROGA Księdza Prałata Jana Zdzisława Ciżmińskiego”

Aktualności, Niedziela, 20 maja 2018
Promocja książki „KAPŁAŃSKA DROGA Księdza Prałata Jana Zdzisława Ciżmińskiego”

23 maja 2018 r. o godz. 17.00 w Książnicy Zamojskiej, ul. Kamienna 20 w Zamościu będzie miała swoją promocję książka Kapłańska droga Księdza Prałata Jana Zdzisława Ciżmińskiego.
   Jest to jubileuszowa publikacja przygotowana z okazji obchodzonego w 2018 r. Złotego Jubileuszu Kapłaństwa Księdza Ciżmińskiego. Zawiera artykuły napisane przez różne osoby, m.in. rodzinę, znajomych, przyjaciół, ludzi świata kultury, przedstawicieli wspólnot religijnych oraz grup modlitewnych i apostolskich. Książkę, która ukazała się dzięki finansowemu wsparciu Miasta Zamość, rozpoczynają wspomnienia Jubilata, a całość dopełniona została bogatym materiałem faktograficznym w postaci zdjęć i kserokopii z otrzymanych przez Księdza dyplomów, wyróżnień, podziękowań.
     Organizatorem wydarzenia jest Prezydent Miasta Zamość, Książnica Zamojska im. S. K. Zamoyskiego w Zamościu oraz stowarzyszenia i ruchy katolickie.