BOHATEROWIE POLSKICH BAJEK, BAŚNI I LEGEND - rodzinny konkurs plastyczny

Aktualności, Czwartek, 5 kwietnia 2018
BOHATEROWIE POLSKICH BAJEK, BAŚNI I LEGEND - rodzinny konkurs plastyczny

Książnica Zamojska im. S. Kostki Zamoyskiego zaprasza swoich czytelników – dzieci i młodzież wraz z dalszą i bliższą rodziną do udziału w konkursie plastycznym ph. Bohaterowie polskich bajek, baśni i legend.
     Ideą konkursu jest promocja czytelnictwa oraz wzmacnianie więzi rodzinnych poprzez wspólną lekturę oraz aktywność plastyczną. Tematyka prac dotyczyć będzie polskich bajek, baśni i legend, których bogate zasoby posiada Oddział dla Dzieci i Młodzieży Książnicy Zamojskiej oraz osiedlowe filie biblioteczne.
     Zapraszamy serdecznie do skorzystania z oferty bibliotecznej i zachęcamy do udziału w konkursie. Na autorów najciekawszych prac czekają nagrody.

Szczegółowe informacje dostępne w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży Książnicy Zamojskiej
(e-mail: dzieciecy@biblioteka.zamosc.pl, tel. 84 6271154 w. 29).

Regulamin Konkursu w załączniku: PONIŻEJ