Kalina Jerzykowska w Zamościu

Aktualności, Wtorek, 30 września 2008
Kalina Jerzykowska w Zamościu

Książnica Zamojska zaprasza dzieci i młodzież do udziału w spotkaniach z KALINĄ JARZYKOWSKĄ, autorką dziesiątków wierszy i piosenek dla dzieci, wielbicielką teatrów dziecięcych i wieloletnią jurorką ogólnokrajowych festiwali teatralnych i konkursów recytatorskich. Spotkania odbędą się w filiach Książnicy Zamojskiej w dniach 8-9 października br. 8 października (środa) Kalinę Jerzykowską gościć będzie Filia nr 6 mieszcząca się przy ulicy Bolesława Prusa 2 (pierwsze piętro budynku „Przychodni na Karolówce”), impreza rozpocznie się o godzinie 9.30. Następnie o godzinie 11.30 autorka spotka się z dziećmi i młodzieżą w Filii nr 2 przy ulicy Wiejskiej 17.

Drugi dzień spotkań (czwartek) rozpocznie się o godzinie 9.30 odwiedzinami autorki w Filii nr 1 przy ulicy Wyszyńskiego 51a. Ostatnie ze spotkań autorskich Pani Kaliny Jerzykowskiej odbędzie się w Filii nr 3 mieszczącej się przy ulicy Brzozowej 26a, gdzie początek spotkania zaplanowano na godzinę 11.30.

W czasie spotkania każdy z uczestników będzie miał możliwość rozmowy z pisarką, chętni mogą nabyć książki wraz ze specjalną dedykacją autorki.

Spotkania odbędą się w ramach zadania „Wspólne czytanie - radosne dorastanie”, które jest realizowane przez filie Książnicy Zamojskiej na terenie miasta Zamościa - projekt współfinansowany przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego z programu Rozwój sektora książki i promocja czytelnictwa.