Wydarzenia kulturalne w bibliotekach - MARZEC 2018

Aktualności, Wtorek, 27 lutego 2018

1. Zapałczana kolekcja - wystawa etykiet zapałczanych ze zbiorów Stanisława Rudego.
    1 - 31 marca. Biblioteka Główna (Oddział dla Dzieci i Młodzieży), ul. Kamienna 20 w Zamościu.

2. Kolorowy świat Julki - wystawa rysunku i malarstwa Julii Sikorskiej, czynna do 06 kwietnia.
    Biblioteka Główna (hol I p.), ul. Kamienna 20 w Zamościu.

3. Biblioteczne spotkania senioralne poświęcone rozmowom o literaturze.
    13 i 27 marca, godz. 10.00. Dzienny Dom Senior Wigor, ul. Królowej Jadwigi 8 w Zamościu.

4. W obronie niepodległej Rzeczypospolitej - wystawa (ze zbiorów Książnicy Zamojskiej) z okazji
    Roku Jubileuszu Konfederacji Barskiej, czynna do 16 marca.
    Biblioteka Główna (Czytelnia Książek i Czasopism), ul. Kamienna 20 w Zamościu.

5. Długa droga z zesłania w Kazachstanie - spotkanie autorskie z Anatolem Diaczyńskim,
    repatriantem i literatem.
    22 marca, godz. 13.00. Biblioteka Główna (Galeria Ekslibris), ul. Kamienna 20 w Zamościu.

6. Kobieta w roli głównej - spotkanie literackie niepełnosprawnych twórców.
    23 marca godz. 11.00. Biblioteka Główna, pokój nr 9, ul. Kamienna 20 w Zamościu.

7. Poezja kobieca i... męska rzecz - kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki.
    28 marca 2018 r., godz. 16.00. Biblioteka Główna, ul. Kamienna 20 w Zamościu.