Tomasz Jastrun o fizyce i metafizyce Bolesława Leśmiana oraz wernisaż wystawy malarstwa Elżbiety Gnyp

Aktualności, Środa, 11 października 2017

12 października 2017 r. o godz. 16.00 w Książnicy Zamojskiej (ul. Kamienna 20 w Zamościu) rozpocznie się spotkanie podsumowujące wszystkie działania biblioteczne organizowane w związku z obchodami ROKU BOLESŁAWA LEŚMIANA W ZAMOŚCIU.
     Podczas tego wydarzenia, poeta, prozaik i felietonista Tomasz Jastrun opowie m.in. o Leśmianie i jego twórczości oraz odbędzie się wernisaż, dedykowanej Leśmianowi, wystawy malarstwa Elżbiety Gnyp „Łąka”. Poznamy także laureatów konkursu czytelniczego „W kręgu życia i twórczości B. Leśmiana”, którym zostaną również, w tym dniu, wręczone nagrody.
    Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na spotkanie oraz zwiedzanie wystawy, trwającej do 12 listopada.

przygotowała:
Halina Zielińska