Noc Bibliotek 2017 w Zamościu

Aktualności, Piątek, 2 czerwca 2017
Noc Bibliotek 2017 w Zamościu

Książnica Zamojska im. S. K. Zamoyskiego w Zamościu po raz drugi włącza się w ogólnopolską akcję Noc Bibliotek organizowaną 3 czerwca 2017 roku. Hasło tegorocznej edycji wydarzenia "Czytanie porusza" stało się inspiracją do zaplanowania programu zamojskiej Nocy dedykowanego Rodzinnym podróżom. W programie znajdują się m.in. rozmowy o podróżach, prezentacja i czytanie literatury o tej tematyce, gry i zabawy podróżnicze dla dzieci. Organizatorzy zachęcają do przyniesienia ze sobą fotografii, nagrań i pamiątek z naszych wojaży po Polsce i świecie.
      Spotkanie jest adresowane do osób w różnym wieku. Liczymy na udział całych rodzin, tak by wydarzenie nabrało pokoleniowego charakteru. Rozpocznie się 3 czerwca o godz. 17.00 (Czytelnia Główna), ul. Kamienna 20 w Zamościu.